Переключиться на мобильную версию

Суд відправив прохання Бахміної про УДЗ на черговий розгляд

Верховний суд Мордовії прийняв рішення - відправити скаргу екс-юриста ЮКОСу Світлани Бахміної про відмову в умовно-достроковому звільненні (УДЗ) на черговий розгляд в районний Зубово-Полянський суд.
Справу Бахміної знову розглядатимуть
Справу Бахміної знову розглядатимуть
interfax.ru

Таким чином, формально скаргу Бахміної було задоволено. Водночас, адвокат Бахміної зазначив, що це рішення затягує процес зі звільненням екс-юриста ЮКОСу за УДЗ.

Тепер Світлані Бахміній доведеться приймати рішення про долю її новонародженої доньки Анни. За законом вона може її відправити у сім'ю або залишити із собою. Але в цьому випадку дитина опиниться разом із мамою в колонії. Як відомо, в Росії є лише кілька колоній (наприклад, Можайська під Москвою), де дітям до трьох років дозволяють перебувати разом з матерями, зазначає Радіо Свoбода.

Нагадаємо, у вересні суд постановив, що 39-річна Бахміна, яка чекала тоді народження третьої дитини, "потребує подальшого відбування покарання".

Після виступів правозахисників і декількох членів Громадської палати Федеральна служба виконання покарань перевела Бахміну із колонії в Мордовії в одну з клінік Московського регіону. 28 листопада стало відомо, що Бахміна народила доньку.

У 2006 році співробітницю нафтової компанії ЮКОС було засуджено на сім років позбавлення волі за розкрадання майна ВАТ Томскнефть і ухилення від сплати податків; пізніше термін було скорочено до 6,5 років.

Із матеріалів, що опубліковано в зв'язку із розглядом в суді питання про УДЗ, випливає, що Бахміна визнала себе винною за цими звинуваченнями. ЇЇ було затримано в грудні 2004 року - відтоді відраховується її тюремний термін.

В Інтернеті продовжується збір підписів під зверненням до президента Дмитра Медведєва із проханням помилувати Світлану Бахміну. На ранок середи лічильник на сайті bakhmina.ru показував понад 92 тисяч підписів.

Як повідомлялося, колишній юрист ЮКОСу 20 жовтня подала прохання про помилування президентові Росії Дмитру Медведєву. Однак, за інформацією газети Ведомости, вже 30 жовтня Світлана Бахміна, перша із засуджених у справі ЮКОСу, відкликала своє прохання.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь