Переключиться на мобильную версию

Старший син Кім Чен Іра не хоче влади

Старший син правителя Північної Кореї Кім Чен Іра заявив, що у нього немає інтересу до успадкування влади свого батька, повідомляє південнокорейське агентство Ренхап.
Старший син Кім Чен Іра не хоче влади
Старший син Кім Чен Іра не хоче влади
asianews.it
"Ніхто не може нічого сказати напевно, і тільки батько все вирішить", - сказав журналістам у Пекіні Кім Чен Нам. 

Кім Чен Ір, за чутками, переніс інсульт, і це змушує спостерігачів задаватися питанням про те, хто прийде на зміну північнокорейському керівникові. 

Кім Чен Нам, як повідомляється, не підтвердив раніше висловлені версії про те, що влада дістанеться молодшому з трьох синів Кім Чен Іра - Кім Чен Уну. 

"Нічого здогадуватися і вигадувати, коли рішення ще не прийняте", - цитує сина вождя агентство Associated Press. 

На минулому тижні агентство Ренхап з посиланням на неназване джерело в розвідці, назвало Кім Чен Уна найбільш імовірним наступником "улюбленого керівника" північнокорейців. 

З іншого боку, японська газета Йоміурі, посилаючись на певні доповіді американської розвідки, назвало ймовірним спадкоємцем Кім Чен Нама. 

Відзначимо, що серед можливих наступників Кім Чен Іра в різний час називалися всі його сини - середнього сина звати Кім Чен Чхоль - а також ключові фігури в армії і у правлячій комуністичній партії (Трудової партії Кореї). 

Кім Чен Чхоль і Кім Чен Ун - сини Кім Чен Іра від його покійної другої дружини Ко Ен Хі. Старший син Кім Чен Нам народився від також покійної першої дружини, актриси Сон Хе Рим.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь