Переключиться на мобильную версию

ФСБ звинуватила чеченських сепаратистів у створенні підпільних збройних сил Ічкерії

За даними ФСБ, що знаходиться в Лондоні Ахмед Закаєв, який очолює уряд самопроголошеної республіки Ічкерія, намагається створити свої "збройні сили".
На території Чеченської республіки і Дагестану діє Аль-Каїда
На території Чеченської республіки і Дагестану діє Аль-Каїда
wikimedia.org

"За вказівкою Закаєва створюються Збройні сили ЧРІ на чолі з бандглаварем А. Явмерзаєвим. Для надання практичної допомоги Явмерзаєву з організації бандформувань у травні 2008 року на територію Росії був таємно переправлені І. Хадіев, один з релігійних і військових авторитетів бандпідпілля", - повідомляє прес -служба ФСБ.
За даними ФСБ, в Росії Хадієв став активно відновлювати підконтрольні Закаєву структурні ланки підпілля на рівнинній частині Чечні та в Дагестані.

У ході спецоперації 17 січня 2009 року спецслужби намагалися заарештувати Хадієва, але він відповів збройним опором, "внаслідок чого отримав поранення, несумісні з життям", повідомляє ФСБ.

"Ліквідація Хадієва є серйозним ударом по системі функціонування бандпідпілля і спричиняє за собою розпад стійкої групи високопоставлених бандглаварів, яка діяла протягом майже десятиліття", - вважають в ФСБ.

Нагадаємо, за даними МВС Росії, на території Чеченської республіки і Дагестану діють члени міжнародної терористичної організації Аль-Каїда. При цьому, на території Чечні кількість бойовиків та їх пособників становить близько 500 осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь