Переключиться на мобильную версию

Росія призупинила розміщення ракет Іскандер у Калінінградській області

Росія призупинила роботи з розгортання в Калінінградській області оперативно-тактичних ракетних комплексів Іскандер. Про це в середу, 28 січня, повідомляє Інтерфакс із посиланням на представника Генштабу ЗС РФ.
Росія може відмовитися від комплексу Іскандер у Калінінградській області
Росія може відмовитися від комплексу Іскандер у Калінінградській області
beta.rian.ru

"Реалізацію цих планів припинено у зв'язку з тим, що нова американська адміністрація не форсує плани з розгортання третього позиційного району американської ПРО в Польщі та Чехії", - сказав співрозмовник агентства.

"Росії немає потреби розгортати Іскандер у Калінінградській області, якщо об'єкти ПРО США не будуть розміщуватися на страх Східної Європи", - наголосив російський військовий.

Нагадаємо, 5 листопада президент РФ Дмитро Медведєв заявив про те, що Росія вестиме з території Калінінградської області радіолокаційне придушення систем ПРО США в Європі. А також розглядається питання про розміщення ракетних комплексів Іскандер.

При цьому в російському МЗС заявили, що Москва відмовиться від планів розміщення Іскандер у Калінінградській області, якщо США не будуть розміщувати системи ПРО в Східній Європі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь