Переключиться на мобильную версию

Ізраїль повністю розірвав дипвідносини з Венесуелою

Ізраїль у середу, 28 січня, вислав з країни весь персонал посольства Венесуели, таким чином, припинивши будь-які дипломатичні контакти з Каракасом.
Ізраїль вислав з країни весь персонал посольства Венесуели
Ізраїль вислав з країни весь персонал посольства Венесуели
rgn

Як повідомляє ізраїльська газета Haaretz, цей крок став відповіддю на дії президента Венесуели Уго Чавеса, який кількома днями раніше вислав дипломатичний персонал Ізраїлю з країни.

Нагадаємо, 7 січня МЗС Венесуели зажадало від ізраїльського посла покинути країну в знак протесту проти дій Ізраїлю в секторі Газа. Заяву було зроблено після того, як президент Венесуели Уго Чавес розкритикував дії Ізраїлю в секторі Газа.

Через тиждень Венесуела "в рамках свого бачення миру на планеті, в знак солідарності і поваги людських прав і свобод" остаточно розірвала дипломатичні відносини з Ізраїлем.

Відносини з Ізраїлем також розірвала Болівія. Президент країни Ево Моралес у своєму виступі назвав дії Ізраїлю "тяжким злочином проти людства".

16 січня Катар і Мавританія заявили про розрив дипломатичних та економічних відносин з Ізраїлем на знак протесту проти його дій у секторі Газа.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь