Переключиться на мобильную версию

Росія готується підписати з Абхазією угоди у військовій сфері

Росія і Абхазія найближчим часом підпишуть близько 20 документів, серед яких - угоди, які регулюють відносини країн у військовій сфері. Про це повідомив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в інтерв'ю абхазькому журналу Апсни.
Росія готується підписати з Абхазією угоди у військовій сфері
Росія готується підписати з Абхазією угоди у військовій сфері
ruvr.ru

"Зараз у різному ступені готовності перебувають близько 20 проектів договорів і угод. Головними з них, на наш погляд, є ті, які дозволять прискореними темпами вирішувати завдання забезпечення безпеки Абхазії. Я маю на увазі, насамперед, угоди про співпрацю у військовій області та про спільні зусилля в питаннях охорони державного кордону Абхазії. Розраховуємо, що нам найближчим часом вдасться вийти на підписання цих документів", - поділився Лавров.

Міністр повідомив, що серед цих документів - угоди "про співпрацю в митній області, про взаємодію у боротьбі з незаконною міграцією та незаконним обігом наркотиків, про врегулювання питань подвійного громадянства, яке особливо актуальне для Абхазії, де більшість жителів - російські громадяни", - зазначив Лавров.

"Зрозуміло, формування договірно-правової бази відносин - не самоціль. Конкретна практична робота вже почалася і в області безпеки, і в соціально-економічних і гуманітарних питаннях. Підписання же відповідних договорів і угод дозволить поставити цю діяльність на системну основу", - пояснив російський міністр закордонних справ.

Росія, яка першою визнала незалежність Абхазії і Південної Осетії, уже підписала з Абхазією Договір про дружбу, співпрацю та взаємодопомогу. У багатьох статтях цього документа містяться вказівки на необхідність укладання окремих угод, зокрема - тих, які готуються  до підписання зараз.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь