Переключиться на мобильную версию

Ланкійці захопили бункер лідера тамільських сепаратистів

Війська Шрі-Ланки захопили підземний бункер, у якому, за даними командування, жив лідер угруповання Тигри звільнення Таміл Ілама (ТОТІ) Велупіллаї Прабхакаран.
Ланкійці захопили підземний бункер
Ланкійці захопили підземний бункер
news.bigmir.net
Як повідомляє ланкійське міністерство оборони, бункер, замаскований під невеликий цегляний будинок під солом'яним дахом, розташований у кокосовому гаю і заглиблений на 15 метрів під землю.

Після запеклого бою солдати 58-ї дивізії захопили укриття і знайшли у спальні контейнер для зберігання інсуліну, яким міг користуватися хворий на діабет Прабхакаран. Доля самого 54-річного засновника сепаратистського угруповання невідома.

Повідомляється, що стіни укриття прикрашені зображеннями тигрів та фотографіями Прабхакарана. В окремій кімнаті на полицях розставлені фотографії загиблих "тигрів".

Чотирикімнатний бункер ретельно забетонований та обладнаний всім необхідним: спальнею, кондиціонером, холодильником, морозильником і навіть кисневим балоном. По периметру укриття розміщені вогневі точки.

Варто зауважити, що нещодавно політичний лідер "тигрів" Надесан спростував чутки про втечу Прабхакарана з країни та заявив, що той особисто керує обороною клаптика землі, який залишився під контролем ТОТІ.

Нагадаємо, угрупування ТОТІ було засноване у 1976 році на хвилі етнічного конфлікту між тамільською меншістю та сингальською більшістю. Її лідер Прабхакаран поставив собі за мету створення Іламу - незалежної держави етнічних тамілів у населених районах північної та східної частин Шрі-Ланки, заселених переважно тамілами. Жертвами збройного конфлікту стали щонайменше 80 тисяч осіб.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь