Переключиться на мобильную версию

Мер Лондона подякував лондонцям за стійкість під час негоди

Мер Лондона Борис Джонсон подякував городянам за стійкість перед сильним снігопадом і як заохочення відмінив плату за в’їзд до центру міста на один день.
Лондон опинився під 20-см шаром снігу
Лондон опинився під 20-см шаром снігу
epochtimes.com.ua

"Я хочу подякувати усім лондонцям, які доклали незвичайних зусиль задля того, щоб змусити столицю знову нормально функціонувати сьогодні. Приїхавши на роботу на велосипеді, я знаю, якими складними були погодні умови", - сказав Джонсон.

На знак подяки тим, хто приїхав вранці на роботу, він розпорядився відмінити на один день плату за в’їзд до центру міста. Такий збір зазвичай складає 8 фунтів стерлінгів і стягується кожного робочого дня. 

Нагадаємо, вже другий день британська столиця потерпає від сильного снігопаду. Сьогодні місто опинилося під 20-сантиметровим шаром снігу. Робота міського транспорту і лондонських аеропортів була практично паралізована. Багато столичних жителів не змогли потрапити на роботу, а навчання в школах було скасовано.

Міські власті закликають людей завчасно планувати поїздки і за необхідності вирушати з роботи раніше. У свою чергу, мер Лондона закликав проявити особливу увагу до літніх людей і до тих, кому може знадобитися допомога в умовах холодної зимової погоди.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь