Переключиться на мобильную версию

Влада Шрі-Ланки заявила про розгроми тамільських тигрів

Президент Шрі-Ланки Махінда Раджапакса оголосив про практично повний розгром тамільських сепаратистів на півночі країни.
Влада Шрі-Ланки заявила про розгроми тамільська тигрів
Влада Шрі-Ланки заявила про розгроми тамільська тигрів
lenta.ru

Виступаючи сьогодні, 4 лютого, з телезверненням до нації, президент закликав громадян, які втекли з країни за час 25-річного конфлікту, повернутися на батьківщину. В останні тижні урядові війська вибили загони угруповання Тамільські тигри з низки опорних пунктів на півночі Шрі-Ланки.  

Раніше військові доповідали, що за тиждень знищили декілька десятків бойовиків і захопили останні контрольовані ними населені пункти, а повстанців зараз загнали в джунглі.  

Армія заблокувала бойовиків на північному сході острова на території площею близько 200 квадратних кілометрів.

Нагадаємо, 2 лютого повідомлялося, що війська Шрі-Ланки захопили підземний бункер, в якому, за даними командування, жив лідер угруповання Тигри звільнення Таміл Ілама Велупіллаі Прабхакаран.

***

Угруповання Тигри звільнення Таміл Ілама було засноване в 1976 році. Її лідер Велупіллаі Прабхакаран мав на меті створити Ілам - незалежну державу етнічних тамілів в населених переважно тамілами районах північної та східної частин Шрі-Ланки. Жертвами збройного конфлікту стали не менше 80 тисяч чоловік.

   

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь