Під Донецьком невідомі спалили BMW прокурора

Під Донецьком спалили BMW співробітника обласної прокуратури.

Сьогодні вночі уТорезі (Донецька область) невідомі підпалили іномарку співробітника обласноїпрокуратури, яка стояла у дворі його будинку, повідомляє Сегодня.

Подробиці подіїповідомив сьогодні керівник Торезького міського відділу міліції підполковникАртур Лихоліт.

Іномаркачиновника згоріла повністю і відновленню не підлягає. Крім того, Лихолітуточнив, що автомобілі потерпілого регулярно потрапляють під так звані"наїзди".

"Чотири рокитому, в 2007 році, автомобіль прокурора був навмисне кимось пошкоджений.Подібна ситуація повторилася з іномаркою цього ж співробітника органів минулогороку, а тепер ось і зовсім - спалили", - повідомив Лихоліт.

Нагадаємо, в 2009році в Чернівцях невідомий зловмисник спалив автомобіль Mercedes, який належавдепутату обласної ради від БЮТ Ігорю Жижияну.