Глава МЗС Швеції: Підписання Україною УА з Євросоюзом допомогло б модернізації Росії

Карл Більдт, міністр закордонних справ Швеції, яка є одним із ініціаторів програми ЄС Східне партнерство, заявляє, що підписання Угоди про асоціацію (УА) між Україною та ЄС допомогло б економічній модернізації Росії.
Глава МЗС Швеції: Підписання Україною УА з Євросоюзом допомогло б модернізації Росії
Reuters

Про це глава шведської дипломатії повідомив журналістам сьогодні, 28 листопада.

"Модернізація української економіки в інтересах Росії. Це б допомогло подальшій модернізації російської економіки, яка є в інтересах Європи. Ми маємо інтерес, щоб усі члени Східного партнерства були багатими країнами", - сказав Більдт.

"Якби Україна підписала Угоду про асоціацію, це б допомогло також Росії. Бо Росія сама дуже потребує процесів модернізації та економічного прогресу", - резюмував дипломат.

Він також заявив, що наступний саміт Росія - ЄС може відбутися в січні майбутнього року.

Відзначимо, що після того, як Верховна Рада 21 листопада відмовилася дозволити виїзд ув'язнених для лікування за кордон, що б дало можливість звільнити колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко, уряд України вирішив призупинити процес підготовки до підписання УА.

Сьогодні, 28 листопада, у Вільнюсі стартує саміт Східного партнерства ЄС. Одним з основних питань саміту залишається підписання УА між Україною і Євросоюзом.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK