РФ вдарила по Павлограду: горить багатоповерхівка

Пожежа зафіксована принаймні на двох поверхах "хрущовки". Також спалахнули припарковані поруч автомобілі.
РФ вдарила по Павлограду: горить багатоповерхівка

Росіяни увечері в середу, 3 червня, атакували п’ятиповерхівку у Павлограді Дніпропетровської області. Про це повідомив очільник ОВА Олександр Ганжа.

"Ворог атакував Павлоград. Зайнялися п'ятиповерхівка й кілька автівок", - йдеться у повідомленні.

Ганжа опублікував фото палаючого будинку і додав, що інформація щодо постраждалих уточнюється.

Нагадаємо, протягом дня росіяни двічі атакували Дніпро. Було поранено шістьох осіб.

Також повідомлялося, що, кількість загиблих внаслідок російського удару по місту Дніпро в ніч на вівторок зросла до 16 осіб. Пошуково-рятувальна операція завершилась.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK