РФ вдарила по Павлограду: горить багатоповерхівка
Пожежа зафіксована принаймні на двох поверхах "хрущовки". Також спалахнули припарковані поруч автомобілі.
Росіяни увечері в середу, 3 червня, атакували п’ятиповерхівку у Павлограді Дніпропетровської області. Про це повідомив очільник ОВА Олександр Ганжа.
"Ворог атакував Павлоград. Зайнялися п'ятиповерхівка й кілька автівок", - йдеться у повідомленні.
Ганжа опублікував фото палаючого будинку і додав, що інформація щодо постраждалих уточнюється.
Нагадаємо, протягом дня росіяни двічі атакували Дніпро. Було поранено шістьох осіб.
Також повідомлялося, що, кількість загиблих внаслідок російського удару по місту Дніпро в ніч на вівторок зросла до 16 осіб. Пошуково-рятувальна операція завершилась.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







