Кім Чен Ин надіслав Путіну особливе привітання

Лідер КНДР у посланні до Дня перемоги підтвердив зобов’язання поглиблювати зв’язки з Росією.
Кім Чен Ин надіслав Путіну особливе привітання

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин надіслав російському диктатору Володимиру Путіну привітання з нагоди 9 травня та підтвердив відданість військово-політичному союзу між Пхеньяном і Москвою. Про це повідомляє Reuters.

У своєму посланні Кім назвав Путіна "найближчим товаришем" та висловив задоволення тим, що вони разом очолюють нинішні відносини між КНДР та Росією і пишуть "нову блискучу історію незалежності, миру та процвітання, яка відповідає спільним бажанням народів двох країн".
 
За його словами, Північна Корея й надалі надаватиме "головний пріоритет" партнерству з Росією. Також Кім підтвердив готовність виконувати зобов’язання за договором між двома країнами.
 
Йдеться про Договір про всеохопне стратегічне партнерство, який Росія та КНДР підписали у 2024 році під час візиту Путіна до Пхеньяна. Документ містить пункт про взаємну оборону. 

"Пхеньян завжди з вами (Путіним - ред.) та братнім російським народом", - підкреслив лідер КНДР.

Нагадаємо, днями Кім Чен Ин агітував молодих громадян воювати на боці Росії проти України.

Як повідомлялося, КНДР відправила близько 14 000 військових для підтримки російських сил у Курській області РФ. Близько 6000 військовослужбовців Північної Кореї, які воювали на боці Росії, загинули або дістали поранення.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK