У США відбулася стрілянина у церкві: є жертви

Стрілянина сталася на тлі загальнонаціонального вибуху насильства в США із застосуванням вогнепальної зброї
У США відбулася стрілянина у церкві: є жертви
Єпископальна церква Святого Стефана у Веставії Хіллз / Google Maps

У США відбулася стрілянина у церкві Святого Стефана у Веставія-Хіллз, штат Алабама. Внаслідок чого дві особи загинули, ще одна - отримала поранення. Про це повідомляє видання NYT.

Відомо, що чоловік прийшов до єпископальної церкви на збори та відкрив вогонь. У церкві на той час проходила вечеря, як повідомили його організатори, це мав бути розслаблюючий вечір без порядку денного.

Підозрюваного вже затримали поліцейські, зараз він перебуває під вартою.

Зазначимо, що цей випадок став продовженням вибуху насильства із застосуванням вогнепальної зброї. Останнім часом у США сталося кілька випадків масових убивств у громадських місцях: у початковій школі в Техасі, де загинуло 19 дітей та двоє вчителів, та напад на супермаркет "Буффало", коли загинули 10 людей.

Також нагадаємо, що на початку червня в американському місті Талса, штат Оклахома, сталася стрілянина в будівлі на території лікарні Святого Франциска. Загинули п'ятеро людей, включаючи стрільця.

Підпишись на наш Telegram-канал , якщо хочеш першим дізнаватися про головні новини.



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK