Ющенко назвав свої досягнення на посаді Президента

Ющенко назвав свої досягнення на посаді Президента
president.gov.ua

Про це він заявив під час урочистостей, присвячених 360-річчю створення Української козацької держави, у Чигирині Черкаської області.

"Мені приємно, що нація нарешті дізналася про справжню мету визвольної війни Богдана Хмельницького, про перемогу Виговського під Конотопом, про гетьмана Івана Мазепу, про Пилипа Орлика, про Українську і Західно-Українську народні республіки, про державу гетьмана Скоропадського, про Голодомор, про сталінські репресії, про подвиги Української повстанської армії", - сказав він.

Ющенко: Мені приємно, що нація нарешті дізналася про справжню мету визвольної війни Богдана Хмельницького, про перемогу Виговського під Конотопом, про гетьмана Івана Мазепу... про Голодомор, про сталінські репресії, про подвиги Української повстанської армії

Ющенко також зазначив, що за час його перебування на посаді Президента українцям повернули імена справжніх героїв національної історії, а також відреставровані історико-архітектурні комплекси двох столиць козацтва - Батурина і Чигирина.

Повернення українцям історичної пам'яті Ющенко вважає запорукою успішного майбутнього нації.

Як повідомлялося, у суботу Ющенко відкрив першу чергу будівництва історико-архітектурного комплексу Резиденція Богдана Хмельницького Національного історико-культурного заповідника Чигирин.

Також Президент прийняв урочисту присягу ліцеїстів Київського та Севастопольського військових ліцеїв.

Нагадаємо, 22 серпня у Батурині в Національному історико-культурному заповіднику Гетьманська столиця Президент України Віктор Ющенко взяв участь в урочистому відкритті відновленого з його ініціативи палацу останнього гетьмана українського козацтва Кирила Розумовського.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK