В Україні народжується нова партія - Політичне об'єднання Рідна Вітчизна

В Україні народжується нова партія - Політичне об'єднання Рідна Вітчизна

Установчий з'їзд політичної сили, який відбувся у Європейському університеті, відвідало 248 зареєстрованих учасників і близько 30 почесних гостей з усіх 27 регіонів України.
У ході з'їзду делегати обговорили, сформували, а потім затвердили назву партії, її символіку, статут і політичну програму. Символом ВО Рідна Вітчизна стало гроно калини на тлі жовто-блакитних національних кольорів в обрамленні 27 зірок - калина символізує наші глибинні духовні і сімейні традиції, а кількість зірок - відповідає числу адміністративно-територіальних одиниць України.

Нова політична сила ставить перед собою завдання - забезпечити формування політичної еліти з інституційних надр суспільства. Тому наполягає на відродженні демократичної процедури відкритого процесу формування лідерів, здатних гідно працювати в органах влади всіх рівнів.

Програма політичного об'єднання складається з 10 напрямків, у кожному з яких викладені основні суспільні виклики сучасної України і чітко прописані стратегії їх вирішення. Одним із таких принципів є "виключення будь-яких форматів вождизму в механізмі діяльності партії".

Лідером партії з'їзд одноголосно обрав Івана Матієшина (www.matieshin.com), підприємця і мецената (на його підприємстві Красноленінськнафтагаз у Росії з 2 тисяч працівників близько 80% є громадянами України, які легально працевлаштовані за кордоном). Першим заступником голови партії був обраний Віктор Лещенко.

- Наша політична сила робить ставку на нові обличчя. На людей, які на власному прикладі показали, що можуть ефективно працювати не тільки на благо себе і своєї родини, а й на благо суспільства в цілому - наш актив, перш за все, - це представники малого та середнього бізнесу, - заявив лідер політичного об'єднання  Рідна Вітчизна Іван Матієшин.

Шляхи досягнення поставлених у політичній програмі цілей партія бачить, перш за все, в консолідації українського суспільства. Іван Матієшин, що займається бізнесом у Сибіру, живе в Україні, на власному прикладі переконався в тому, як важливо, щоб команда працювала як єдиний організм і не витрачала час на мовні, культурні чвари. Саме такого єднання зараз не вистачає і багатонаціональній Україні. Суперечки про те, якою мовою писати і з яким сусідом по межі дружити тільки тягнуть українську економіку у прірву.

- Географічно Україна розташована так, що їй "на роду написано" стати багатою, процвітаючою державою. Зумовлена географічним положенням і геополітична орієнтація. Навіщо нашій країні обирати між Росією та Європою? Україна - центр. Наша країна повинна розвивати прагматичний підхід в економіці - налагоджувати партнерські відносини і зі Сходом, і з Заходом, - переконаний Іван Матієшин.

Те, що нове політичне об'єднання готове ефективно працювати, було помітно і на Установчому з'їзді. Можливість висловити свою точку зору мали всі 27 регіонів України. Кожен міг внести свої доповнення до Програми, Статуту партії. Хоча в цілому ці якірні документи політичного об'єднання були прийнятті одноголосно.

Не дивно - адже документи розроблялися не тільки успішними управлінцями, а й провідними вченими України. Кожне із завдань було продумане, зважене, шляхи їх досягнення чітко описані.

Україна - країна з величезним потенціалом. Якщо проводити паралелі з бізнесом - то це дуже перспективна компанія, для якої потрібно розробити вірний бізнес-план і вибрати ефективних управлінців. І тоді Україна зможе працювати на благо кожного.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK