Реклама Компанія BAT Україна розпочала виробництво стіків в Україні

Відтепер стіки для glo™ виготовляються в Україні.
Компанія BAT Україна розпочала виробництво стіків в Україні
Прес-служба

На правах реклами.

glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.

Компанія ВАТ Україна продовжує інвестувати в українську економіку у час, коли деякі компанії припинили або обмежили локальне виробництво. Компанія розпочала поступове перенесення виготовлення стіків¹ формату «Демі» на Прилуцьку фабрику. Станом на жовтень компанія побудувала новий цех для забезпечення особливих кліматичних умов, що необхідні для виробництва цього виду продукції, та створила 30 робочих місць.

Українська Прилуцька тютюнова фабрика — відтепер одна з небагатьох фабрик ВАТ у світі, де виробляються ТВЕН. Новий продукт створюється як у наявних підрозділах фабрики (дільниця виробництва фільтропаличок та тютюновий цех), так і в новозбудованому цеху із високошвидкісною автоматизованою лінією, що виготовляє орієнтовно 600 пачок за хвилину.

«Ми віримо у відновлення економіки й розвиток українського бізнесу та вважаємо за необхідне продовжувати заплановані інвестиції. Ми розпочали поступову локалізацію виробництва стіків для девайсів серії HYPER в Україні, і в 2022 році плануємо виробляти в Прилуках загалом 70% від річної потреби цього продукту. Ми надзвичайно пишаємося тим, що можемо забезпечити наших повнолітніх споживачів продуктом «Зроблено в Україні», що поєднує в собі найвищі світові стандарти якості та найпередовіші технології» – коментує Кахабер Бенідзе, генеральний директор ВАТ Україна.

Якість стіків glo™ залишається в кожній країні однаковою за рахунок глобальних стандартів Групи ВАТ, які регламентують технологію виробництва ТВЕН та вимоги до суміжних процесів.

Прес-служба
Прес-служба

Прес-служба
Прес-служба

__________________________________________________________________

¹Тютюновмісні вироби для електричного нагрівання «(ТВЕН)».

ВАТ Україна - перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. Компанія входить до Групи ВАТ. В Україні портфель компанії включає такі міжнародні марки сигарет як Kent, Rothmans, Vogue, Dunhill, Lucky Strike, Capri, а також національну марку – Прилуки. Продукція ВАТ Україна експортується до Азербайджану, Узбекистану, Польщі, Угорщини, Румунії, Хорватії та Королівства Саудівської Аравії.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK