Переключиться на мобильную версию

Кремль: "Начало боевых действий – это начало конца Украины"

В России уверены, что привлечение НАТО к решению конфликта тоже грозит развалом Украины.
Дмитрий Козак
Дмитрий Козак
EPA/UPG

Активизация боевых действий на Донбассе станет началом конца Украины, равно как и вступление Украины в НАТО. Об этом на пресс-конференции в Москве заявил замглавы Администрации президента России Дмитрий Козак, пишут росСМИ.

Читай также: В Кремле считают неактуальной идею переноса переговоров из Минска

“Я считаю, что начало боевых действий - это начало конца Украины. Это самострел – выстрел себе не в ногу, а в висок“, - заявил он.

Комментируя слова президента Владимира Зеленского о том, что лишь НАТО является ключом к окончанию войны на Донбассе, Козак заявил, что и это тоже путь к “развалу“ Украины.

Читай также: Кремль обвинил Украину в имитации военной угрозы

“Где НАТО и где конфликт в Украине. Где логика? Это тоже начало развала Украины… Никакое НАТО не будет вмешиваться в этот конфликт“, - заявил Козак.

Напомним, в Кремле заявили, что готовы “встать на защиту“ Донбасса. В России снова заговорили о резне в Сребренице в контексте конфликта на Донбассе.

Комментариев (69)
Отсортировать по дате Вниз
B5    12.04.2021, 10:27
Оценка:  0
B5
Бесят эти жи...довские рожи, казак, лавров, жирик, песков...от своего бессилия аж разрывает смотрю....одно понятно что на правильном пути мы......псина лает караван идет.......
kozakearth    09.04.2021, 11:52
Оценка:  +2
kozakearth
Вашу Армію ми (Народ) будемо зустрічати не квітами, а ножем, со-кирою, ціа-ністим калієм...!
kozakearth    09.04.2021, 11:48
Оценка:  +1
kozakearth
Дмитро Козак! А ви не думаєте про те що після таких слів, у всіх народів які Вас оточують навколо увірветься терпець і ця маса народів -українці, білоруси, молдавани, латиші, литовці, естонці, азербайджанці, вірмени, казахи, туркмени, узбеки, киргизи, башкіри, татари, інгуші і багато інших
kozakearth    09.04.2021, 11:50
Оценка:  +2
kozakearth
дадуть Вам доброг ПРОЧУХАНА
kozakearth    09.04.2021, 11:45
Оценка:  +3
kozakearth
Я не представляю Захід України (хоча яка різниці ми ВСІ УКРАЇНЦІ), представляю Центр і я знаю Велику кількість людей яка ВАС НЕ-НА_ВИДИТЬ!
kozakearth    09.04.2021, 11:42
Оценка:  +1
kozakearth
Ви вважає себе старшими братами (Так ви не старші брати, РУсь пішла з Києва). Ви вважаєте себе самими чесними і справедливими (Нар-ци-сизм і Авто-моно-сексу-алізм). Ви вважаєте себе самими сильними у світі - НІ (Без атомної зброї Ви ніхто)
kozakearth    09.04.2021, 11:40
Оценка:  +2
kozakearth
Шановні росіяни (ка-ца-пи, представники мор-дору)... Як можна Вас любити??? Ви розпочали кілька війн проти народів які жили з Вами в СРСР і після цього ви бажаєте поваги і любові??? Ні-ні і ще раз ВЕЛИКЕ НІ! В вважаєте себе вище інших (ШО-Ві-нізм).
kalkutta    09.04.2021, 11:05
Оценка:  +25
kalkutta
Ми не нападали на Росію, не вбивали їх мешканців, не руйнували її життя, не загарбали її землі! Вони напали на Україну і наробили вже біди стільки що ніколи таке не пробачити і не забути! От тільки вони забули вислів свогож ватажка Невського -"Кто к нам с мечом придет - от меча и погибнет!"
kalkutta    09.04.2021, 11:14
Оценка:  +24
kalkutta
Але якщо рахувати те що вони вже наробили то виникає занепокоєння що їми пройдена точка неповернення. Совесті і гідності вони вже здається позбулися назавжди і тепер ім байдуже що залишеться після них, руїни, вбиті, кров і сльози. Вони вже не люди вони вже приладдя для кремлівських пройдисвітів!
kalkutta    09.04.2021, 11:23
Оценка:  +23
kalkutta
Вони стають суцільним злом а всесвіт такого не пробачає нікому і ніколи не пробачав. Тому можна сказати що військове вторгнення в Україну стане заржавілим цвяхом вбитим в труну російської імперії. Чому в їхню труну а тому що на нашому бочі правда і на нашому боці Світ і Бог!
kalkutta    09.04.2021, 11:29
Оценка:  +23
kalkutta
Усе сказане треба усвідомити не тільки РФ але також Франціі і Німечині аки насмілилися обговорювати долю України без присутності України! Тим самим показуя що ми не незалежна держава а нібито неподілена між ними територия! Ганьба!
SergioS    09.04.2021, 11:02
Оценка:  +23
SergioS
Пропитая харя, сдохнет от цирроза.
Bootal    09.04.2021, 10:59
Оценка:  +26
Bootal
Если они так сильно начали очковать значит правильно делаем. С вами ватными уебками за 7 лет договорится не получается, значит надо по другому