Переключиться на мобильную версию

"Предатель": Обвиняемый в сепаратизме "атошник" поругался с Порошенко

Конфликт произошёл во время визита экс-президента в Ровно.
"Предатель": Обвиняемый в сепаратизме "атошник" поругался с Порошенко
"Предатель": Обвиняемый в сепаратизме "атошник" поругался с Порошенко
УНИАН

Обвиняемый в сепаратизме “атошник“ и активист Ярослав Гранитный поругался с Петром Порошенко. Мужчина назвал бывшего президента “предателем“, который “разворовал армию“. Очевидцы засняли словесную перепалку на видео и выложили его в Сеть.

Читай также: В рейтинге народного доверия Зеленского догоняет Кличко – опрос

Стоит отметить, что Ярослав Гранитный отбыл в СИЗО три года из-за обвинения в сепаратизме и государственной измене. В 2017 году он якобы организовал акцию, которая требовала легализировать добычу янтаря. Был там и плакат “Янтарь – достояние Ровненской народной республики“. Участники заявляли, что им заплатили. Считалось, что протест заказала Россия.

Гранитный уверен, что дело на него “повесили“. Он стал обвинять Порошенко, мол это именно он сломал ему жизнь. Также обвиняемый “атошник“ заявил, что экс-президент “предатель“, разворовавший армию. По мнению Гранитного, Порошенко давил на суды и прокуратуру.

“Это вы государственный изменник, а я как мог, так и защищал эту страну. Проклятие вам и вашей семье“, – в один момент активист перешёл на крик и личности.

Примечательно, что Пётр Порошенко эмоциям не поддавался. Он предложил Гранитному доказать свою правоту и невиновность в суде, после чего ушёл, как и все присутствующие в зале.

Читай также: Россия пытается признать и легитимизировать “Л/ДНР“ в ООН – ТКГ

Стоит отметить, что “атошник“ менял фамилию после того, как в 2000 году ездил на заработки в Россию. После возвращения в 2007 году он вступил в партию ВО “Свобода“, но через несколько лет сменил фамилию с Петрушина на Гранитного и стал членом УНСО.

Ранее сообщалось, что Порошенко посещал митинг предпринимателей под Радой.

Комментариев (60)
Отсортировать по дате Вниз
CCS    04.12.2020, 15:41
Оценка:  +24
CCS
Ну ось пішла уся кацапська гидота: антисемітизм (що завжди поєднується у кацапів з "антифашизмом", статеві збочення (що поєднується зі скрєпними воланнями проти геїв), стадний інстинкт.
Бо люди відірвані від своєї батьківщини - степів Монголії, гір Уралу. У них немає навіть мови своєї, усе вкрадене
CCS    04.12.2020, 15:44
Оценка:  +24
CCS
А ще цікаве поєднання: з одного боку "ми пустім впєрєді своіх войск жєнщін і дєтєй, посмотрім, как украінци будут по нім стрєлять", з іншого "ви сдалі нам Крим бєз єдіного вистрєла" і "ви бомбілі мірних житєлєй на Донбасє".
Кацапа треба бити! Тоді воно боїться і поважає. Кавказ доказав цю істину!
Вайгудермес    04.12.2020, 13:24
Оценка:  -23
Вайгудермес
Доречі,Путін не трахав Пороха,хоча той благав його йому вставити.Путін трахав Марину,а Порох в той час вилізував Путіну дупу.А коли Путін кінчив,Порох підлизав Марині її роздовбані дірки,бо він не тільки підop,а ще й куколд,трясця йому!
mtommoup    04.12.2020, 12:43
Оценка:  -22
mtommoup
Пороха хто тільки не трахав.Від Азарова і Януковича до Барі Алібасова та Микити Джигурди.Тепер цього дирявого підopa трахає інший підор-герой на прізвище Гранітний.
Vadim    04.12.2020, 13:11
Оценка:  -22
Vadim
Цей пархатий вор порох добре всіх наіпав тільки цей дурень не розуміє, що в його серйозна хвороба діабет і він не вічний, все накрадене у нас на Україні піде все прахом, короче педро жлоб і долпойоп кончений.
CCS    04.12.2020, 12:08
Оценка:  +21
CCS
Як розмовляєш з кацапом рідною мовою; наводиш йому факти на його брехливу пропаганду,; не погоджуєшся, що українці повинні бути рабами кацапів; захищаєш свою Батьківщину, родину, дім, землю, - ти одразу стаєш нацистом, есесівцем, фашистом, націоналістом і бендерівцем. Бо кацапи так виховані Пуйлом.
CCS    04.12.2020, 12:11
Оценка:  +20
CCS
Треба перевиховувати кацапів! Бо тяжко їм останні роки, їх, "нікогда нє вставших на колєні", не пина тільки лінивий.
Зберіться вже, росіяни, почніть лад у себе на росії наводити, вам легше стане жити. Може, совість з"явиться і ви пробачення на колінах попросите. Може, навіть, пробачимо вас.
Vadim    04.12.2020, 13:14
Оценка:  -23
Vadim
Віолето твої висери в захист твого зазяїна за рахунок якого ти тут днюєш і ночуєш під різними більше 22 нікмейнами нікому не цікаві. Тому пішла ти з своїм діабетиком вором НХ.
CCS    04.12.2020, 11:43
Оценка:  +20
CCS
Всі ті, хто підрахував статки Порошенко, тепер можете звернути увагу на Ротенбергів-Рогозіних-Мєдвєдєвих. .. А ще подивитись на Мєдвєдчука, який за ваш кацапський кошт гарно так відпочиває в Криму разом з Пуйлом.
Вже не згадуємо про прибиральницю, яка раптово стала мільярдершою)))
Тупеняки рашкіни!))
ParisMA    04.12.2020, 11:48
Оценка:  -22
ParisMA
СС Галычына, слухай СЮДОЙ! Почему Петро Кровавый (Порошенко) живёт на территории Санатория от Киевской Кондитерской фабрики им. Карла Маркса?
CCS    04.12.2020, 12:00
Оценка:  +21
CCS
Треба в бункері, як Пуйло? Тоді б ти на нього молився би, розумію.
Немає аргументів, включаеш лайномет. Браво! Кацапська тактика: обісратись і лайном своїм усіх замазати) Не вийде! Ходи обісраний увесь уік-енд!)))
ParisMA    04.12.2020, 12:51
Оценка:  -22
ParisMA
СС, Слухай ЧЭПУХАН запроданський! Уважно Слухай! Чому Петро Кровавий - Порошенко, мешкає на території Санаторію від ККФ ім. Карла Маркса!? Більш Детально - на ПРИВЛАСНЕНІЙ від Українського Народу - Українське Національне Багатство? Яке будували мої батьки і їхні друзі? Замість того щоб нас виховува
ParisMA    04.12.2020, 12:52
Оценка:  -22
ParisMA
виховувати? А Кровавий Петро Порошенко - ПРИВЛАСНИВ і тепер наші батьки бідні та обділені, а ти за 30 срібників лижеш Кривавому Господарю руку! Так лижи мовчки! І не лізь туди де ти не розумієшь!
ЗрозумілО Чепушило?
CCS    04.12.2020, 15:50
Оценка:  +24
CCS
Дурне таке) ти дійсно вважаєш, що я реагую на кацапські спроби мене образити? Ти дуже мале, нічого в житті ще не бачило, гівно зелене. Тому може і борзе таке)
Мені реально все одно. Будь-який твій комент - додатковий доказ моєї правоти. Обтікай) в тебе попереду ще багато роботи, лайномет)
CCS    04.12.2020, 11:39
Оценка:  +19
CCS
Порошенко необхіден Україні хоча б для того, щоби ми не забували, як кацапи до українців відносяться! Бо про нинішню владу - тільки хороше чутно чомусь від "братського народу".
І ще дуже пізнавально нам знати, що кацапів треба бити, а не говорити з ним по-людські. Бо вони тільки мову сили розуміють.
ParisMA    04.12.2020, 11:49
Оценка:  -22
ParisMA
Порошенко Приказал ВСУ Бомбить ДОНБАСС! Попрошайка ванючая - жи сюи валнаваха
CCS    04.12.2020, 11:58
Оценка:  +21
CCS
Ааааа. Скабєєва! Це ти? Пробач, не пізнав тебе у гримі!))))
vkluchimozgi    04.12.2020, 11:03
Оценка:  -17
vkluchimozgi
К слову , эти катера в наших условиях совершенно бесполезны ,
а "скорые" не доезжали до раненых , ломались .
vkluchimozgi    04.12.2020, 11:00
Оценка:  -17
vkluchimozgi
в свой личный банк . КРАСИВО !!! Только все было закуплено в 3-4 раза дороже .
Оттого и стал Педя в 92 раза богаче . И это в воюющей стране . Смекайте , народ !
vkluchimozgi    04.12.2020, 10:57
Оценка:  -18
vkluchimozgi
Тем кто восхищается возрожденной Порохом армией рисую картину :
Президент и Верховный Главнокомандующий г-н Порошенко П.А. делает
военный заказ бизнесмену Поршенко П.А. на огромные суммы на постройку
катеров , машин "Скорой помощи" и еще много чего и красиво переводит
деньги из госбюджета