Переключиться на мобильную версию

Для Порошенко будут просить арест с правом на залог в 10 миллионов

Заседание по избранию меры пресечения экс-президенту состоится 18 июня.
Экс-президент петр Порошенко
Экс-президент петр Порошенко
EPA/UPG

Офис Генпрокурора будет ходатайствовать перед судом об аресте экс-президента Петра Порошенко с правом внесения залога суммой в 10 миллионов гривен в деле о назначении заместителя главы Службы внешней разведки Сергея Семочко. Об этом в пресс-службе ОГП рассказал журналистам УП.

Читай также: У Порошенко заявили о незаконной слежке

Адвокат Порошенко Ильи Новикова сообщил, что заседание по избранию меры пресечения экс-президенту начнется на 15:15 18 июня в Печерском суде.

Новиков подчеркнул, что Порошенко явится на заседание, несмотря на смерть его отца.

Напомним, у Петра Порошенко умер отец.

Хотите знать важные и актуальные новости раньше всех? Подписывайтесь на Bigmir)net в Facebook и Telegram.

Комментариев (81)
Отсортировать по дате Вниз
Shaab    17.06.2020, 15:18
Оценка:  +25
Shaab
Вкотре впіймали облизня, то вирішили хоч трохи грошей з Пороха збити. Тільки ж їх потім віддавати доведеться.
Woodbrother    17.06.2020, 09:44
Оценка:  +24
Woodbrother
Зелено-квартальная плесень мстит Порошенко за то, что он был успешным президентом для страны.
Путин-Xyйло    17.06.2020, 00:00
Оценка:  +24
Путин-Xyйло
Люблю палево кацапских пердаков Особенно косящих под украинцев!
servingthedark    17.06.2020, 01:06
Оценка:  -26
servingthedark
Меньше коси під українця говномес
nommu1    17.06.2020, 01:21
Оценка:  +23
nommu1
у servingthedark истерика
Путин-Xyйло    17.06.2020, 09:35
Оценка:  +24
Путин-Xyйло
servingthedark Ты еще и самокритикой занимаешься
servingthedark    17.06.2020, 02:00
Оценка:  -25
servingthedark
nommu1 Я просто не люблю коли косять під українців різні мокши з тамбову які кнопають на російській
Путин-Xyйло    17.06.2020, 09:40
Оценка:  +24
Путин-Xyйло
servingthedark Сам себе не любиш? Спробуй ставитись до себе більш поблажливо Однак не кажи нікому що ти українець, бо то смішно. Рівень твоєї начебто української нижче ніж "google translate"!
colavova    16.06.2020, 23:48
Оценка:  +24
colavova
такое впечатление, что залог - это на зарплату судьям, пока бубочка у руля)))
Путин-Xyйло    16.06.2020, 21:59
Оценка:  +26
Путин-Xyйло
Прокуратура спамом занимается. Нет реальных дел и доказательств, но есть большое "желание" от бубосика
nommu1    16.06.2020, 22:22
Оценка:  +25
nommu1
Естественно нет. Так ничего не нашли. Все это были российские фейки, а недалекий народ ведется
servingthedark    16.06.2020, 22:47
Оценка:  -27
servingthedark
"Абсолютно все страны так договариваются." - Приведи приклад) Тобто це не є зрада а норм порохобот, так) ?
nommu1    16.06.2020, 22:53
Оценка:  +26
nommu1
'Приведи приклад'
США с Китаем, СК и Израилем договаривается и по гораздо более щепетильным вопросам. Вот сейчас тебе еще только ликбез осталось провести. Есть картинка правильности у тебя в голове, а есть как оно в реальном мире происходит
servingthedark    16.06.2020, 23:30
Оценка:  -26
servingthedark
nommu1 Тобто я правильно зрозумів, країни зазначені тобою обговорювали між собою що звільнять своїх прем'єр міністрів навіть якщо не має за що та піднімуть тарифи не на 75% а на 100% щоб отримати гроші ? Якщо ні, то уточни конкретно, чітко, по яким гаразда более щепетильным вапросам домовлялись
Путин-Xyйло    16.06.2020, 23:58
Оценка:  +25
Путин-Xyйло
servingthedark "по яким гаразда более щепетильным вапросам домовлялись" - чистА "украинский" оборот по мнению кацапа Повесели меня еще!
nommu1    17.06.2020, 00:06
Оценка:  +24
nommu1
'Тобто я правильно зрозумів, країни зазначені тобою обговорювали між собою що звільнять своїх прем'єр міністрів'
Попытайся понять, что я тебе пишу. Еще раз - это геополитика. И те вещи, которые для тебя не очевидны и возмущают, совершенно нормальны в рамках таких договоренностей
nommu1    17.06.2020, 00:09
Оценка:  +25
nommu1
Порох все время своего правления активно участвовал в этих гео-политических играх и выбивал преференции для Украины от США. За что ему уважение от людей понимающих. Какие тебе примеры нужны? Из последних - 'протесты' в Гонконге. Которые суть прямое следствие торговой войны между США и КНР
servingthedark    17.06.2020, 00:10
Оценка:  -26
servingthedark
Путин-Xyйло Ти з бодуна мені пишеш дурнику, де ти в моєму тексті розгледіло- "по яким гаразда более щепетильным вапросам домовлялись" ? Виходить сам себе та ще і в мене розвеселив, "гаразда" сліпа
nommu1    17.06.2020, 00:13
Оценка:  +25
nommu1
и, соответственно, требования 'от лидеров' (ты понимаешь откуда они появились) движения по поводу отставки главы города, которая лояльна Пекину. Вот ты реально как ребенок)
servingthedark    17.06.2020, 00:14
Оценка:  -26
servingthedark
"США с Китаем, СК и Израилем договаривается и по гораздо более щепетильным вопросам."- я чекаю приклад,по яким гораздо щепетильным вопросам домовлялися зазначені тобою країни, чи ти брехун виходить, відповідь буде? А те що порошенко приймав активну участь в гей-политических играх я і без тебе знаю
nommu1    17.06.2020, 00:20
Оценка:  +24
nommu1
'я чекаю приклад,по яким гораздо щепетильным вопросам'
Я, походу, трачу время напрасно. Иди мурзилки читай, там тебе понятнее
servingthedark    17.06.2020, 00:21
Оценка:  -26
servingthedark
Тобто я правильно зрозумів, ти набрехав мені про те що для США, Китаю, СК та Ізраїлю державна зрада є нормою, та виправдовуєш злочинні дії порошенко - ст. 111 (державна зрада) і ст. ст. 364 (зловживання владою) ККУ ? Так хто з нас дитина, чи ти дурачок містечковий, тобі випадково не 12 рочків ?
nommu1    17.06.2020, 00:32
Оценка:  +24
nommu1
'Тобто я правильно зрозумів'
Ты себе льстишь. Про 'зрозумів'. Как я тебе уже писал - иди читай мурзилки. То твой уровень
servingthedark    17.06.2020, 00:46
Оценка:  -26
servingthedark
nommu1 Ти що кретин,в тебе розумове відхилення?Факти конкретні від тебе будуть?Де факти що для США, Китаю, СК та Ізраїлю державна зрада є нормою ?Ти повітря женеш пальцями,відповідь на питання уникаєш,якщо не має що сказати то так і визнай- так і так, я поpoхобот брехун, а то як дівчина себе ведеш
nommu1    17.06.2020, 01:20
Оценка:  +25
nommu1
'в тебе розумове відхилення'
По-моему - у тебя) Я тебе отвечаю, а ты не в состоянии понять ответ
servingthedark    17.06.2020, 02:48
Оценка:  -26
servingthedark
nommu1 Щось я не бачу твій атвєт. Де чітка, ясна,з прикладами, відповідь на моє питання щодо державної зради зазначених тобою країн? Ти рахуєш те що порох по телефону міняв міністра в угоду по суті опудала заокеанського та вихвалявся те що тарифи підняв населенню нормою, так, чи в тебе розум дитини?
servingthedark    16.06.2020, 22:32
Оценка:  -28
servingthedark
А "плівки байдена" це не реальныє доказательства ? Де порох порушив ст. 111 (державна зрада) і ст. 364 (зловживання владою) ККУ. нє, це так шалості петі під бутератом) ? В тій самій америці його вже посадили на років 40-к а в європі на 15-ть
nommu1    16.06.2020, 22:35
Оценка:  +27
nommu1
'"плівки байдена" це не реальныє доказательства'
Это геополитика. Абсолютно все страны так договариваются. Даже если ты об этом не знаешь
servingthedark    16.06.2020, 22:49
Оценка:  -28
servingthedark
nommu1 "Абсолютно все страны так договариваются." - Приведи приклад) Тобто це не є зрада а норм порохобот, так) ?
nezaza    16.06.2020, 20:13
Оценка:  -6
nezaza
Тю у его жены только миллионов что уже отпустили!
MNI1957    16.06.2020, 19:11
Оценка:  -26
MNI1957
зто называется-просят десять миллионов у бандита
Путин-Xyйло    17.06.2020, 00:01
Оценка:  +25
Путин-Xyйло
Главного бандита обнулять будут 1 июля
servingthedark    16.06.2020, 18:55
Оценка:  -25
servingthedark
Забрати у проросійського алкaша, зрадника, скoтиняки, баpиги, xyйла вaфлешокoладного пeтра всі награбовані їм гроші та роздати всім українцям крім поpoхоботів бо поpoхоботи то є не люди а пoтвoри та вороги України!
colavova    16.06.2020, 20:16
Оценка:  +26
colavova
якраз по 300 гривень кожному зелебобику вийде)))
servingthedark    16.06.2020, 20:54
Оценка:  -28
servingthedark
Гадаю, десь під 20 тис. баксів кожному вийде
Брюква_и_Клюква    16.06.2020, 21:04
Оценка:  +27
Брюква_и_Клюква
Хреново считаешь, мокша. $2,4 млрд на 10 млн зебилов = $240 на рыло. А ты уже сопливые губы раскатал
servingthedark    16.06.2020, 22:03
Оценка:  -27
servingthedark
Брюква_и_Клюква Шмаркля, ти в нього бухгалтером підпряцьовуєш) ? В нього в офшорах грошей в рази більше лежить ніж офіційно він декларує, там навіть яник зі своїми батонами в сторонці курить )
colavova    16.06.2020, 23:37
Оценка:  +25
colavova
ночная обслуга, у тебя брат сторожем в офшорах работает?
servingthedark    17.06.2020, 00:32
Оценка:  -25
servingthedark
Порохоботи, замітив, чому ви завжди стадом пишете та друг друга прикриваєте, самі не вивозите) ? Друг друга прикриваєте як коханці, один день Брюква нижня, другий colavova, тертій nommu1, шоколадні шалуни) Вашому колективу слід великий букет тюльпанів подарувати, будете себе файно вести, я подумаю)
nommu1    17.06.2020, 00:36
Оценка:  +24
nommu1
'Порохоботи, замітив, чому ви завжди стадом пишете та друг друга прикриваєте'
Ты и твои лапотные друзья в принципе не 'вывозите'. Что стадом, что не стадом. Трансляция рос. помоев и аргументы на уровне дет. сада, это все, что вы можете
servingthedark    17.06.2020, 00:40
Оценка:  -26
servingthedark
nommu1 Лапоть, я тому що пишу на українській мові а ти на російській, ти що образилася на мене фантазерка ?
nommu1    17.06.2020, 01:19
Оценка:  +25
nommu1
'я тому що пишу на українській мові'
на каком языке ты пишешь, значения не имеет. лапоть он и в Африке лапоть)
nommu1    16.06.2020, 22:23
Оценка:  +26
nommu1
'Забрати у проросійського алкaша'
У своего забирай у себя на Тамбове
dikrava04    16.06.2020, 18:55
Оценка:  +24
dikrava04
Да будет навеки проклята зеленая плесень, которая сейчас при власти. У Петра Алексеевича горе-умер отец, и они его в день похорон вызывают в суд....Так могут поступать только жалкие шакалы. А зеля лох и чмо! Может и меня посадить за такие слова, но он лошара и кишка тонка. Будь он проклят.
servingthedark    16.06.2020, 21:01
Оценка:  -29
servingthedark
Це той саме Алексей Вальцман — який взяв фамілію у своєї дружини Евгении Сергеевне Порошенко ? Ось що знайшов про нього, тільки факти - " В процессе следствия Вальцман ухитрился превратиться из «цеховика» в «несуна». По материалам уголовного дела, работая начальником СПМК-7 треста
nommu1    16.06.2020, 22:27
Оценка:  +26
nommu1
'Це той саме Алексей Вальцман'
'Вальцман' - это очередной российский фейк для недалеких. Да, я ничего против евреев не имею, я не расист (как ты). Просто для информации
servingthedark    16.06.2020, 21:02
Оценка:  -29
servingthedark
Молдсельхозмонтаж» в Тирасполе с 1983 года, Порошенко-старший вынес с родного предприятия две катушки эмалированного кабеля на сумму 204 руб. 16 коп., купил по дешевке 64 литра краденого спирта-ректификата на общую сумму 1629 руб. 48 коп, разбавил его водой и открыл небольшой бизнес по продаже
servingthedark    16.06.2020, 21:03
Оценка:  -29
servingthedark
алкогольного суррогата. Говоря сухим языком приговора, его обвинили в совершении преступлений, предусмотренных статьями 155, 123, 184 ч. 1, ст. 220 ч. 2, ст. 227 ч. 1 УК МССР и УК РСФСР: " -Кому стане цікафо почитати про татка порошенко ось матеріал - https://public.wikireading.ru/1 6705
Брюква_и_Клюква    16.06.2020, 21:10
Оценка:  +26
Брюква_и_Клюква
Иди сам читай на ru., говномес тамбовский
servingthedark    16.06.2020, 21:19
Оценка:  -26
servingthedark
Брюква_и_Клюква Факти від цього не змінюються, тобі видно правда oчі кoлe члeнococ поpoхобoт який свoe oчкo продав жuдy за три копійки та чyпачyпс ? Ночуєш роками тут, сидячи в прoпyканих шаpoварах замість щоб як нормaльний мужик пiти та десь працювати, піднімати економіку країни
nommu1    16.06.2020, 22:28
Оценка:  +26
nommu1
'Факти від цього не змінюються'
Факто на новосных RU сайтах не бывает. А ты спалился, кстати. Ватник тамбовский
nommu1    16.06.2020, 22:29
Оценка:  +26
nommu1
'продав жuдy за три копійки'
Причем не просто лапоть. А недалекий лапоть-расист)
nommu1    16.06.2020, 22:30
Оценка:  +26
nommu1
'як нормaльний мужик пiти'
и алкаш))
servingthedark    16.06.2020, 22:43
Оценка:  -27
servingthedark
nommu1 Ти що любовниця порохобот брюкви яка прийшла йому на допомогу) ? "Факто на новосных RU сайтах не бывает. " - "Факто" "новосных" )) -так ця інформація є у вільному доступі на всіх новостних ресурсах в багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні, ти напевно дурник який цього не знав)
servingthedark    16.06.2020, 22:45
Оценка:  -27
servingthedark
А ты спалился, кстати. Ватник тамбовский" - і це мені пише рвань що шпарить на російській що я спалілся) меньше в себе там пий мокша, а то як в петра одне око буде вічно як в окуня випирати і вічно тобі ватнікі будуть ввижать та чортики )
nommu1    16.06.2020, 22:48
Оценка:  +26
nommu1
'йому на допомогу'
Меня звать не надо, я сам приду и ноги о твои идеалы вытру)
'"Факто новосных"'
Это опечатки, а не твои безграмотные предложения. Претензии на невозможность редактирования можешь разработчикам сайта отправить
'на всіх новостних ресурсах' - но ты дал ссылку на RU. Чем спалился
nommu1    16.06.2020, 22:50
Оценка:  +26
nommu1
'і це мені пише рвань що шпарить на російській'
Лапоть, а у тебя опять подгорает)
servingthedark    16.06.2020, 22:54
Оценка:  -27
servingthedark
"Меня звать не надо, я сам приду и ноги о твои идеалы вытру)" - мої ідеали це щоб Україна жила добре, закінчилася війна, і щоб всіх порохоботів які продали свої дупи та голос за шоколадку разом з петром втотипи у вигрібній ямі, ти проти цього ?"'"Факто новосных"" - ти опечатився та я ще
servingthedark    16.06.2020, 23:01
Оценка:  -27
servingthedark
безграмотним вийшов) "Претензии на невозможность редактирования можешь разработчикам сайта отправить"- так це ж твій косяк, а не мій) ти просто безграмотний, розхвилювався допустив помилку ну так атправляй претензіїї разрабочікам сайта а не виправдовуйся переді мною)
servingthedark    16.06.2020, 23:04
Оценка:  -27
servingthedark
-"'на всіх новостних ресурсах' - но ты дал ссылку на RU. Чем спалился" - тобто я дав ссилкуна на батька порошенка вора і "спалился" чим конкретно я "спалИлся" )) правдою ? В тебе пальців своїх не має щоб самому нагуглити дані на тих же укр. ресурсах що батько порошенко був злодієм а виний я ?
servingthedark    16.06.2020, 23:07
Оценка:  -27
servingthedark
nommu1 ось тобі до купи, нагугли якщо цікаво -"В УКРАЇНУ ПЕРЕДАЛИ ДОКАЗИ ТОГО, ЩО ПОРОШЕНКО ВБИВ СВОГО БРАТА І РОДИНУ ШУПАЛЬСКІХ " -"опубліковані документы о судимості батька Порошенко"
"Лапоть, а у тебя опять подгорает)"- в мене підгорає а психуєш ти що аж на російській шпариш і щось ще мені
nommu1    16.06.2020, 23:07
Оценка:  +25
nommu1
'мої ідеали це щоб Україна жила добре, закінчилася війна'
Она закончится ровно в тот момент, когда РФ свалит с нашей территории
'всіх порохоботів'
Для меня 'порохобот' от лаптя - это комплимент. Ну что бы ты понимал)
'разом з петром втотипи у вигрібній ямі'
Влажные лапотные мечты)
nommu1    16.06.2020, 23:09
Оценка:  +26
nommu1
'розхвилювався допустив помилку'
Конечно разволновался. Ржу с тебя вот))
servingthedark    16.06.2020, 23:11
Оценка:  -27
servingthedark
затираєш що не кошерно читати новини про злочинця-батька порошенко на ру ресурсах,наче після того як ти прочитаєш сам путін в животик тебе поцьомає і типу від цього зміниться факт його осудження та вирік який винесено в 1986році судом тоді ще Молдавської Радянської Соціалістичної Республіки(МРСР)
nommu1    16.06.2020, 23:11
Оценка:  +26
nommu1
'тобто я дав ссилкуна'
На фейковый российский ресурс. По привычке) А кто его отец - меня не интересует вообще. Это ты тут транслируешь российские помои
nommu1    16.06.2020, 23:15
Оценка:  +26
nommu1
'ДОКАЗИ ТОГО, ЩО ПОРОШЕНКО ВБИВ СВОГО БРАТА І РОДИНУ ШУПАЛЬСКІХ'
Очередное г-но от рус сми
'аж на російській шпариш'
Я пишу так, как мне удобно. Что не мешает мне вести документы или общаться на клиентами на украинском. В Украине это не проблема вообще. А ты лишний раз доказываешь кто ты и откуда
servingthedark    16.06.2020, 23:16
Оценка:  -27
servingthedark
nommu1 Щось якось ти слабенько сьогодні, навіть нічого по факту не написав, тільки бульки безсило пускав та дупою в калюжу сів, а тепер йди, краще готуйся порохобот, я тебе на сьогодні жалію, видно ти безграмотний
nommu1    16.06.2020, 23:20
Оценка:  +25
nommu1
'тільки бульки безсило пускав та дупою в калюжу сів'
Поперла аргументация. Ножками еще потопай))
Шаша*    16.06.2020, 18:46
Оценка:  -27
Шаша*
Слава Украине!
Слава Героям!